تاريكي روسیه آمریکا جادوگر دونالد ترامپ

تاريكي: روسیه آمریکا جادوگر دونالد ترامپ انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اجتماعی پرداخت مابقی فردا ، حقوق بخشی از بازنشستگان فولاد پرداخت شد

رییس امور بازنشستگی کارکنان فولاد شاهرود با بیان اینکه دولت به وعده پرداخت معوقات به این صندوق عمل کرد، گفت: بخشی از مطالبات بازنشستگان پرداخت و بخش دیگر فردا و

پرداخت مابقی فردا ، حقوق بخشی از بازنشستگان فولاد پرداخت شد

حقوق بخشی از بازنشستگان فولاد پرداخت شد/ پرداخت مابقی فردا

عبارات مهم : صندوق

رییس امور بازنشستگی کارکنان فولاد شاهرود با بیان اینکه دولت به وعده پرداخت معوقات به این صندوق عمل کرد، گفت: بخشی از مطالبات بازنشستگان پرداخت و بخش دیگر فردا واریز می شود.

علیرضا جرجانی در گفتگو با مهر، از تحقق وعده شب گذشته وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد و بیان کرد: پولی که قرار بود دولت جهت پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد کشوری واریز کند، دریافت شد ولی به علت کمبود وقت اداری جهت انجام عملیات بانکی بخشی از بازنشستگان که در بانک عاملی که حساب این صندوق نیز در آن است حساب داشتند حقوق خود را دریافت کردند و بخش دیگر فردا دریافت خواهند کرد.

پرداخت مابقی فردا ، حقوق بخشی از بازنشستگان فولاد پرداخت شد

وی با بیان اینکه بازنشستگان فولاد که در سایر بانک ها حساب دارند معوقات خود را فردا، بیست و نهم آذرماه دریافت خواهند کرد، تاکید کرد: دولت به وعده خود در پرداخت معوقات عمل کرد و اگر وقت اداری وقت می داد عملیات صدور چک بین بانکی جهت سایر حساب ها نیز امروز انجام می شد که قطعاً تا فردا صورت خواهد گرفت.

جرجانی با بیان اینکه حدود چهار هزار و ۸۰۰ بازنشسته شاهرودی نیز مشمول این وعده می شوند، تاکید کرد: حقوق ماه آبان بازنشستگاه فولاد واریز می شود و دولت جهت اعطای حقوق آذر این افراد تا عید و حتی پاداش عیدی ارزش نیز قول مساعد داده است.

رییس امور بازنشستگی کارکنان فولاد شاهرود با بیان اینکه دولت به وعده پرداخت معوقات به این صندوق عمل کرد، گفت: بخشی از مطالبات بازنشستگان پرداخت و بخش دیگر فردا و

وی افزود: از صبر و حوصله بازنشستگان فولاد کشور در شهرهای شاهرود، تهران، اصفهان و … که در باره معوقاتشان با دولت و صندوق بازنشستگی همراهی داشتند تقدیر می کنیم.

خبرگزاری مهر استان سمنان طی سلسله گفتگوها و اخباری از آبانماه امسال تا کنون از طریق نماینده مردم شاهرود و میامی و عضو کمیسیون اقتصادی در مجلس دهم، صندوق بازنشستگان فولاد کشوری و سایر نهادهای ذی ربط تا کنون مطالبات بازنشستگان فولاد را طبق رسالت خود پیگیری کرده است.

واژه های کلیدی: صندوق | شاهرود | دریافت | شاهرود | بازنشستگان | حقوق بازنشستگان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs