تاريكي روسیه آمریکا جادوگر دونالد ترامپ

تاريكي: روسیه آمریکا جادوگر دونالد ترامپ انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث بیشترشان افغان بودند ، جزئیاتی از اتفاق واژگونی مینی‌بوس در ساوجبلاغ

رییس مرکز فوریت‌های پزشکی و اورژانس البرز گفت: جهت امدادرسانی به مصدومان اتفاق واژگونی مینی‌بوس، هفت آمبولانس و یک اتوبوس آمبولانس به محل اعزام شد.

جزئیاتی از اتفاق واژگونی مینی بوس در ساوجبلاغ / بیشترشان افغان بودند

عبارات مهم : دستگاه

رییس مرکز فوریت های پزشکی و اورژانس البرز گفت: جهت امدادرسانی به مصدومان اتفاق واژگونی مینی بوس، هفت آمبولانس و یک اتوبوس آمبولانس به محل اعزام شد.

به گزارش ایسنا، مهرداد بابایی گفت: تصادف خاور و مینی بوس در روستای رامجین شهرستان ساوجبلاغ که صبحگاه امروز اتفاق افتاد، منجر به واژگونی مینی بوس و مصدومیت سرنشینان مینی بوس شد.

این مسئول ادامه داد: جهت امدادرسانی به مصدومان این اتفاق هفت دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل اعزام شد. ۲۹ نفر از سرنشینان مینی بوس که عمدتا از اتباع افغان بودند، زن و دختربچه و 11 نفر از آنها نیز مرد و پسربچه بودند.

بیشترشان افغان بودند ، جزئیاتی از اتفاق واژگونی مینی‌بوس در ساوجبلاغ

رییس مرکز فوریت های پزشکی و اورژانس البرز توضیح داد: این مصدومان جهت انجام کارها درمانی به چهار مرکز درمانی کوثر، امام جعفر صادق، باهنر و مدنی انتقال یافته شدند.

بابایی گفت: سرنشینان این مینی بوس که مصدوم شدند، اکثرا دچار جراحت های سطحی بودند و به صورت سرپایی در حال درمان و در اورژانس بیمارستان های مذکور تحت نظر هستند.

رییس مرکز فوریت‌های پزشکی و اورژانس البرز گفت: جهت امدادرسانی به مصدومان اتفاق واژگونی مینی‌بوس، هفت آمبولانس و یک اتوبوس آمبولانس به محل اعزام شد.

رییس مرکز فوریت های پزشکی و اورژانس البرز همچنین گفت: اکثر مصدومان اتفاق واژگونی مینی بوس به صورت سرپایی درمان شده است اند.

مهرداد بابایی اظهار کرد: صبحگاه امروز یک دستگاه کامیون با یک دستگاه مینی بوس در روستلی رامجین شهرستان ساوجبلاغ برخورد کرد. این برخورد باعث از دست رفتن کنترل مینی بوس و واژگونی آن شد. اکثر سرنشینان این مینی بوس را اتباع کشور افغانستان تشکیل داده بودند.

بابایی ادامه داد: بعد از وقوع این اتفاق نیروهای اورژانس به سرعت به محل اتفاق اعزام شدند.

بیشترشان افغان بودند ، جزئیاتی از اتفاق واژگونی مینی‌بوس در ساوجبلاغ

این مسئول ابراز کرد: نیروهای اورژانس بعد از رسیدن به محل اتفاق کارها پیش بیمارستانی خود را انجام داده و مصدومان را با آمبولانس به مراکز درمانی انتقال دادند. بر اساس اطلاعات دریافتی حال جسمانی اکثر مصدومان این اتفاق مساعد است و زیاد آنها بعد از چندساعت از بیمارستان مرخص خواهند شد.

واژه های کلیدی: دستگاه | اورژانس | مصدومان | آمبولانس | نیروهای اورژانس | اورژانس بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs