تاريكي روسیه آمریکا جادوگر دونالد ترامپ

تاريكي: روسیه آمریکا جادوگر دونالد ترامپ انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استقلال نیاز به وقت دارد ، حمایت صادق ورمزیار از منصوریان

صادق ورمزیار در پاسخ به این پرسش که آیا در این شرایط حساس برکناری منصوریان منطقی است یا خیر؟ گفت: کنار گذاشتن منصوریان چاره کار نیست و گره ای از استقلال باز نمی

استقلال نیاز به وقت دارد ، حمایت صادق ورمزیار از منصوریان

حمایت صادق ورمزیار از منصوریان/ استقلال نیاز به وقت دارد

عبارات مهم : پیشکسوت

صادق ورمزیار در پاسخ به این پرسش که آیا در این شرایط حساس برکناری منصوریان منطقی است یا خیر؟ گفت: کنار گذاشتن منصوریان چاره کار نیست و گره ای از استقلال باز نمی کند.

به گزارش مهر، صادق ورمزیار در خصوص شرایط حال حاضر استقلال اظهار داشت: آبی پوشان پنج هفته اول نتیجه های خوبی کسب نکردند، منصوریان در نفت هم که سرمربی بود همین مسئله را داشت ولی رفته رفته شرایط تیم عوض می شد و او توانست در آن تیم بی تماشاگر، نتیجه های خوبی کسب کند. سال گذشته هم استقلال در ابتدای فصل عملکرد خوبی نداشت ولی در آخر توانست به نایب قهرمانی در لیگ دست پیدا کند.

استقلال نیاز به وقت دارد ، حمایت صادق ورمزیار از منصوریان

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: متأسفانه امسال هم همان شرایط سال پیش به وجود آمده البته با این تفاوت که استقلال نفرات خوبی را جذب کرده و پنجاه درصد تیم عوض کردن پیدا کرده و باید جهت هماهنگی کامل بازیکنان تازه و قدیمی ها به سرمربی تیم وقت داد تا او بتواند در هفته های آینده عملکرد خوبی داشته باشد.

ورمزیار در پاسخ به این پرسش که آیا در این شرایط حساس برکناری منصوریان منطقی است یا خیر؟ گفت: کنار گذاشتن منصوریان چاره کار نیست و گره ای از استقلال باز نمی کند. او آشنایی خوبی از بازیکنانش دارد و می تواند در هفته های آینده موفق باشد. او و بازیکنانش به وقت نیاز دارند و در این تعطیلات ۲۱ روزه لیگ به خاطر تیم ملی می تواند استقلال را متحول کرده و شرایط را به نفع این تیم عوض کردن دهد.

صادق ورمزیار در پاسخ به این پرسش که آیا در این شرایط حساس برکناری منصوریان منطقی است یا خیر؟ گفت: کنار گذاشتن منصوریان چاره کار نیست و گره ای از استقلال باز نمی

وی در خصوص ناراحتی هواداران از نتیجه های به دست آمده استقلال اظهار داشت: باید به هواداران حق داد، آنها در سرما و گرما کنار تیمشان هستند و دوست دارند که تیم محبوبشان پیروز باشد. ولی هنگامی که می بینند نتیجه مورد دلخواهشان به دست نمی آید ناخودآگاه عصبی می شوند و حرف هایی را بر زبان جاری می کنند که شاید اگر کمی حوصله کنند و صبور باشند هرگز چنین حرف هایی را عنوان نخواهند کرد البته باید بپذیریم که تماشاگران مالکان کلوب هستند و این بازیکنان و مربیان هستند که رفتنی اند. همانطور که قبل از ما هم بازیکنان، مربیان و مدیران مختلفی آمدند و رفتند ولی آنچه جهت استقلال ماند تماشاگرانش بودند.

پیشکسوت استقلال در مورد اوضاع تیم های پایه آبی پوشان نیز گفت: خدارا شکر امسال شروع خوبی داشتیم، ما در آخرهای سال گذشته آزمون گیری کردیم و بازیکنان خوبی را جذب تیم های پایه کردیم و در حال حاضر هم چند بازیکن امید ما با بزرگسالان تمرین می کند.

ورمزیار تأکید کرد: ما در رده نوجوانان و جوانان هم بازیکنان خوبی را جذب کردیم و قصد داریم هر سال که می گذرد بازیکنانمان را یک رده بالاتر برده و جهت سالهای آینده به جای خرید بازیکنان گران قیمت از بازیکنانی که زیر نظر خودمان کار کرده اند، به بزرگسالان بازیکن بدهیم.

وی با تقدیر از مسئولین کلوب استقلال خاطرنشان کرد: از افتخاری تقدیر می کنم که امسال ورزشگاه امام رضا را در اختیار ما گذاشت و با ایجاد یک خوابگاه مناسب، بازیکنانی را که اهل شهرستان هستند را اسکان داد تا بتوانیم در کنار یکدیگر باشیم و تیم های پایه خوبی را تشکیل داده و کمک موثری به بزرگسالان کنیم.

استقلال نیاز به وقت دارد ، حمایت صادق ورمزیار از منصوریان

پیشکسوت استقلال در آخر گفت: به طور حتم در دو یا سه سال آینده، تلاش می کنیم که دیگر بازیکنان گران قیمت را نخریم مگر در مواقع بسیار مهم و از داشته های خودمان بزرگسالان را تغذیه کنیم.

واژه های کلیدی: پیشکسوت | استقلال | بازیکنان | منصوریان | سال آینده | برکناری منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs