تاريكي روسیه آمریکا جادوگر دونالد ترامپ

تاريكي: روسیه آمریکا جادوگر دونالد ترامپ انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جهت مردم کرمانشاه , گزارش برنامه نود(96.08.29)

در برنامه نود نهایی آبان‌ماه به پرسشها مردم زلزله زده استان کرمانشاه با صحبت‌های بختیار رحمانی اشاره شد و فردوسی‌پور اشاره‌ای به بازی‌های هفته دوازدهم لیگ داشت.

جهت مردم کرمانشاه , گزارش برنامه نود(96.08.29)

گزارش برنامه نود(96.08.29)؛ جهت مردم کرمانشاه

عبارات مهم : ایران

در برنامه نود نهایی آبان ماه به پرسشها مردم زلزله زده استان کرمانشاه با صحبت های بختیار رحمانی اشاره شد و فردوسی پور اشاره ای به بازی های هفته دوازدهم لیگ داشت.

به گزارش ورزش سه، برنامه نود دوشنبه شب(بیست و نهم آبان ماه) از ساعت 22:48 شروع شد که مسابقه های لیگ برتر در هفته دوازدهم مورد بررسی قرار گرفت، گفت وگویی حضوری با اکبر ایمانی، هافبک ملی پوش پدیده انجام شد و فراز کمالوند راجع به استعفا و بازگشتش به صنعت نفت آبادان توضیحاتی ارائه کرد.

جهت مردم کرمانشاه , گزارش برنامه نود(96.08.29)

* نظرسنجی

« کدامیک از تیم های سید دو جام جهانی 2018 را جهت همگروهی با تیم ملی کشور عزیزمان ایران ترجیح می دهید؟»؛ مخاطبان برنامه نود می توانند جواب این پرسش را با ارسال یکی از گزینه های «اروگوئه، اسپانیا، انگلیس، پرو، سوییس، کرواسی، کلمبیا و مکزیک» گزینش کنند.

* در ابتدای برنامه نود فردوسی پور از هم دردی و کمک کم نظیر مردم کشور عزیزمان ایران با زلزله زدگان و مصیبت دیدگان استان کرمانشاه تقدیر و قدردانی کرد.

در برنامه نود نهایی آبان‌ماه به پرسشها مردم زلزله زده استان کرمانشاه با صحبت‌های بختیار رحمانی اشاره شد و فردوسی‌پور اشاره‌ای به بازی‌های هفته دوازدهم لیگ داشت.

* فردوسی پور با درج تصویرهای بازیکنان تاثیر گذار و رنکینگ تیم های سید دوم جام جهانی به بررسی حریف احتمالی تیم ملی کشور عزیزمان ایران در این سید پرداخت.

* آنچه در برنامه نود امشب می بینید:

– روایت فوتبالیست کرمانشاهی و مردم از زلزله مهیب در غرب کشور.

– غصه کسانی که از بیرون ورزشگاه به زیباتر شدن سکوها کمک می کنند.

جهت مردم کرمانشاه , گزارش برنامه نود(96.08.29)

گفت وگو با بازیکنی که فوتبالش قبل از استعداد شدن نابود شد.

* گسترش فولاد 2 استقلال خوزستان 1

– نکات بازی

در برنامه نود نهایی آبان‌ماه به پرسشها مردم زلزله زده استان کرمانشاه با صحبت‌های بختیار رحمانی اشاره شد و فردوسی‌پور اشاره‌ای به بازی‌های هفته دوازدهم لیگ داشت.

گسترش فولاد بدون شکست برابر استقلال خوزستان.

استقلال خوزستان بدون پیروزی در بازی های خارج از خانه.

عبدالله ویسی بدون برد برابر فیروز کریمی.

استقلال خوزستان تنها یک برد در 11 مسابقه.

جهت مردم کرمانشاه , گزارش برنامه نود(96.08.29)

* پیکان 1 صنعت نفت آبادان 1

– نکات بازی

فراز کمالوند بدون پیروزی برابر مجید جلالی.

توقف روند 7 پیروزی پیاپی پیکان.

پیکان 7 سال بدون پیروزی برابر صنعت نفت در لیگ برتر.

* گزارشی از زیباتر شدن سکوهای ورزشگاه با پرچم های رنگی و همچنین گفت وگوهایی با فروشندگان پرچم، بوق و … در برابر استادیوم آزادی پخش شد.

* کارشناسی داوری با محمد فنایی

– گسترش فولاد و استقلال خوزستان

علایی به علت خطای پشت محوطه روی بابایی که در موقعیت گلزنی خوبی قرار داشت باید کارت قرمز مستقیم دریافت می کرد و تصمیم داور در دادن اخطار درست نبود.

تصمیم داور در عدم اعلام خطای پنالتی به سود استقلال خوزستان در نیمه اول صحیح بود.

شیخ ویسی با دست پای مهاجم گسترش فولاد را گرفت و باید یک پنالتی به سود این تیم اعلام می شد.

* آنالیز برنامه نود

پیکان که در این فصل هفت برد پیاپی داشته در تمام مسابقات(به غیر از لحظاتی از دیدار با پارس جنوبی) با سیستم 1-2-3-4 به میدان رفته و تیم مجید جلالی رویکردی دفاعی و تصویر العمل پذیر دارد؛ آنها مالکیت توپ را زیاد در اختیار حریفان(به غیر از دیدار با گسترش فولاد) می گذارند ولی با این وجود نتیجه می گیرند؛ پیکان در نیمه دوم فقط یک گل خورده و 6 برد و 6 تساوی به دست آورده هست؛ جلالی مثل هر ساله جوانان خوبی جهت پیکان معرفی کرده است ولی یکی از نقاط ضعف این تیم در خط حمله است که میانگین 4/3 شوت در هر مسابقه به دروازه حریفان داشته اند و بیش از دو بازیکن روی گل های آنها تاثیر نگذاشته اند؛ ضمنا ضربات ایستگاهی و کرنرها سهم زیادی در بردهای پیکان داشته اند.

* سیاه جامگان 0 استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران 0

– نکات بازی

اولین بازی خارج از پایتخت کشور عزیزمان ایران شفر با استقلال.

استقلال جهت پنجمین بار در این فصل به تیرک دروازه زد.

توقف روند 5 شکست پیاپی سیاه جامگان.

نخستین کلین شیت فصل سیاه جامگان.

تقابل علیرضا مرزبان با استقلال هر لحظه مساوی شده است است.

* کارشناسی داوری سیاه جامگان و استقلال تهران

در نیمه اول شهباززاده در موقعیت آفساید قرار داشت ولی به علت اینکه در گرفتن توپ دخالت نکرد، کمک داور دوم باید تمرکز بیشتری انجام می داد تا آفساید نگیرد چراکه بازیکنی که در آفساید نبود به توپ رسید.

روی ارسال کرنر خسرو حیدری خطایی روی روزبه چشمی اتفاق نیافتاد.

جپاروف بعد از اینکه کرنر را کوتاه کار کرد و پاس حیدری را گرفت، به علت حضور یک مدافع سیاه جامگان روی تیرک اول در آفساید نبود و کمک داور اول در اعلام آفساید اشتباه کرد.

بازیکن سیاه جامگان بخاطر تکل شدید روی پای چشمی باید اخراج می شد.

* عباسی: ظاهرا جادوگر فقط از ما پول نگرفته است!

علی عباسی، مدیر عامل کلوب سیاه جامگان در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود درخصوص پلمپ شدن دفتر این کلوب اظهار کرد: ما دیگر مدت هاست عادت کردیم هنگامی که صبح از خواب بیدار می شویم اخبار خوبی نمی شنویم؛ بعد از پیگیری به ما گفتند اماکن نیروی انتظامی دستور به پلمپ داده است.

او ادامه داد: ما باید جهت دریافت کمیسیون ماده 5 ، نام کلوب را عوض کردن دهیم؛ مدیر کل ورزش و جوانان استان هم در جریان این عنوان نبود و در آخر هم خودمان متوجه نشدیم آیا این کار انجام گرفت و بعد پلمپ باز شد؛ عنوان شده است نامی را جایگزین سیاه جامگان کنیم تا مجوز کمیسیون ماده 5 بدهند؛ ما ابتدا نام سیاه جامگان ابومسلم را دادیم که با ابومسلم مخالفت کردند و حالا نیز عنوان نمودند با نام سیاه جامگان موافق نیستند و باید جایگزین کنیم.

مدیر عامل کلوب سیاه جامگان با بیان اینکه می توان این عنوان را قشنگ تر جمع بندی کرد، گفت: این نام، اسم و پیراهن تیم منقش به نام علی بن موسی الرضا علیه السلام است.

او راجع به جادوگری که مدعی شده است بود فصل گذشته سیاه جامگان را در لیگ برتر نگه داشته هست، ابراز کرد: ایشان ادعاهای زیادی کرد؛ ظاهرا از همه پول گرفته و فقط پولش از سیاه جامگان مانده که بگیرد.

* گزارشی دردناک از اوضاع مردم زلزله زده استان کرمانشاه که با حضور بختیار رحمانی، بازیکن متولد شده است سر پل ذهاب ضبط شده است بود، پخش شد که در آن مردم تاکید داشتند جهت پیگیری زیاد جهت آنها کانکس تهیه شود.

* حضور افراد مشهور فوتبالی مثل علی دایی، حمید استیلی، جواد خیابانی و … در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه و گزارشی خاص از این شهرها با نریشن خوانی محمدحسین میثاقی پخش شد.

* ایمانی: در فولاد اشکم را درآوردند

اکبر ایمانی، هافبک ملی پوش پدیده در گفت وگوی حضوری با برنامه نود راجع به شروع فوتبالش اظهار کرد: کارم را در شهرم، مغان زیر نظر مردها خدارضا اصلانی، حجت ولی زاده، علیرضا اصغری و قابل امدادی شروع کردم؛ یک وقت آزمون تیم ملی زیر 13 سال در اردبیل بود که از تمام استان تنها 7 نفر قبول شدند و در نهایت که به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمدیم من را گزینش کردند.

او با بیان اینکه از همان ابتدا هافبک دفاعی بودم، عنوان کرد: آقای محمد یاوری سرمربی تیم ملی زیر 13 سال بود که در فستیوال آسیا قهرمان شدیم؛ بعد از آن با آقای محمد یاوری که مدیر فنی سپاهان بود صحبت کردم و به این تیم پیوستم؛ سال اول در تیم نوجوانان بودم ولی یک فصل بعد به تیم جوانان رفتم.

هافبک دفاعی پدیده اضافه کرد: وقت آقای امیر قلعه نویی از تیم جوانان سپاهان به بزرگسالان رفتم؛ طی یک سال 6-5 جوان بودیم که کمتر از همه جوانان بازی کردم چون بازیکنان خوبی مثل امید ابراهیمی، احمد جمشیدیان، مهدی کریمیان، محرم نویدکیا، حسین پاپی و … در آن تیم بودند.

ایمانی راجع به شرایط زندگی اش گفت: در 17 سالگی ازدواج کردم؛ تا قبل از آن در حاشیه بودم ولی بعد از متاهل شدن اوضاعم بهتر شد.

او ادامه داد: در ذوب آهن دوران خوبی داشتم که ابتدا لوکا سرمربی تیم ما بود و بعد آقای گل محمدی آمد؛ یک زمانی شد که احساس کردم باید از ذوب جدا شوم و بعد از آن به فولاد رفتم که یک سال خوب هم در این تیم داشتم، ولی از زمانی که آقای سعداوی آمد شرایطم عوض کردن کرد؛ یک بار پنالتی خراب کردم که گفتند برابر تیم شهرش این کار را کرده و بعد از سه، چهار بازی نیمکت نشین شدم.

هافبک پدیده یادآور شد: کلوب فولاد کاری با من کرد که هر روز گریه می کردم؛ برایم عجیب بود بعد از یک سال خوب آیا این کارها را با من کردند؛ حتی طوری شده است بود در نیم فصل دوم من را سر تمرین هم راه نمی دادند.

ایمانی در مورد اشتباهاتی که در دیدار تدارکاتی تیم ملی برابر ونزوئلا داشت، گفت: بعد از بازی آقای کی روش گفت هنگامی که یکی، دو توپ را از دست می دهی چند پاس راحت بده تا دوباره به شرایط بازی برگردی؛ هم پستی هایم در تیم ملی در تیم های باشگاهی خود عالی ترین هستند و جهت ماندن در تیم ملی باید تلاش کنم و تلاش دارم به جام جهانی بروم و نظر آقای کی روش را جلب کنم.

او در خصوص اهداف امسال پدیده گفت: ما فوتبال خوبی بازی می کنیم و نشانه گزاری ما گرفتن سهمیه آسیایی هست؛ تال الان حدود 30-25 درصد پول گرفتیم و شرایط خوبی در تیم داریم.

هافبک پدیده راجع به اهمیت بازی در ورزشگاه امام رضا اظهار کرد: 45 دقیقه تا ورزشگاه ثامن راه است و واقعا ما و تماشاگران جهت رفت و آمد به مسئله می خوریم ولی شرایط در ورزشگاه امام رضا از همه نظر بهتر است و هواداران بیشتری به استادیوم می آیند.

ایمانی اضافه کرد: از فولاد که بیرون آمدم گفتم شاید فوتبالم تمام شود ولی آقای مهاجری من را به پدیده آورد و در فوتبالم خیلی کمک کرد و مدیون ایشان هستم؛ به من گفت تلاش کن و به تیم ملی برسی.

* پرسپولیس 0 پدیده 0

– نکات بازی

اولین تساوی بدون گل تاریخ دو تیم.

پرسپولیس با 6 کلین شیت، رکورددار لیگ.

* ترین های هفته دوازدهم لیگ برتر

– حرکات تکنیکی: خسرو حیدری، وحید امیری، عبدالله بهمنی، لوسیانو پریرا، نوید عاشوری، کیوان امرایی، احسان پهلوان، گادوین منشا، مهرداد محمدی، امید نورافکن، مهرداد پورابوالقاسم، مهدی مهدی خانی، امیر روستایی، حمید ملکی، سبحان خاقانی، میثم دورقی، آگوستو سزار، محمد انصاری، سجاد دانا، اسماعیل فرهادی، کمال کامیابی نیا و رحیم زهیوی.

– تیرک دروازه: مهدی قائدی(مقابل سیاه جامگان)

کار تیمی: فولاد خوزستان(برابر پارس جنوبی جم)

– موقعیت از دست رفته: فراز امامعلی(مقابل صنعت نفت آبادان)

– پاس گل: مهران درخشان مهر(برابر سپیدرود)

– مهار برتر: محمدرضا کرمی(استقلال تهران)

– گل برتر: میثم فردوسی(ذوب آهن)

* بهرام اسماعیلی، کاپیتان مازندرانی اسبق تیم ملی جوانان و المپیک کشور عزیزمان ایران که یکی از با استعدادترین فوتبالیست های دوران خود بود، سابقه بازی در تیم هایی مثل فجرسپاسی، پرسپولیس، پاس و … را دارد و بعد از 25 سالگی دیگر در فوتبال نبود در مصاحبه ای به دوران درخشان تیم ملی جوانان کشور عزیزمان ایران که همراه با جواد کاظمیان، سعید لطفی، مرتضی کاشی و … داشتند و دلایل رفتنش از فوتبال اشاره کرد.

* سپاهان 3 تراکتورسازی 0

– نکات بازی

سپاهان در این دیدار بیش از 4 مسابقه اخیرشان گل زد.

مصاف کرانچار با تراکتورسازی در لیگ هیچ وقت مساوی نشده است.

گل محمدی بدون پیروزی در هشت تقابل اخیر لیگ برتر با سپاهان.

سنگین ترین باخت فصل تراکتورسازی.

* فولاد خوزستان 1 پارس جنوبی جم 0

– نکات بازی

پارس جنوبی که در 11 بازی گذشته شکست نخورده بود، در این دیدار مغلوب شد.

تارتار در 6 تقابل اخیر لیگ برابر فولاد به پیروزی نرسیده است.

پیروزی فولاد بعد از 4 بازی.

* سعداوی: ایمانی مصدوم بود و درگیر می شد

نعیم سعداوی، سرمربی سابق فولاد خوزستان در پیاپی راجع به بیانات اکبر ایمانی اعلام نمود: «مطالبی که راجع به من و فولاد خوزستان مطرح شده است کذب هست؛ ایمانی در نخستین بازی برابر ماشین سازی پنالتی خراب کرد و هفته چهارم مصدوم بود و تا آخر نیم فصل نمی توانست بازی کند که مدارک پزشکی آن موجود هست؛ هم پستی های او(بوحمدان و عبدالله زاده) خوب کار می کردند و تا آخر نیم فصل باخت نداشتیم که به همین علت به ترکیب دست نزدم؛ ایمانی در تمرین بد بود و با بازیکنان درگیر می شد که به علت این شرایط به او گفتم شرایطش را عوض کردن شود یا برود که او گفت می روم؛ ضمنا خودم به محمدرضا مهاجری زنگ زدم و گفتم او بازیکن خوبی است و اگر می خواهید جذبش کنید.»

* کارشناسی داوری

– سپاهان و تراکتورسازی

در دقیقه 34 یک پنالتی به سود تراکتورسازی اعلام نشد.

توپ به دست عشوری برخورد کرد و خطای هند بود ولی داور به جای پنالتی باید خطای بیرون محوطه به سود سپاهان می گرفت.

اخطار دوم به محمد نادری به علت تکل خشن او درست بود.

– پرسپولیس و پدیده

خطای پنالتی روی شایان مصلح گرفته نشد.

کارت زرد به اکبر ایمانی به علت ضربه به محرمی درست بود.

* کمالوند: به والله نمی خواستم برگردم

فراز کمالوند در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود راجع به بازگشتش به صنعت نفت آبادان اظهار کرد: ما امسال نتیجه ای گرفتیم که طی فصول اخیر جهت صنعت نفت بی سابقه بوده هست؛ ما دو مسئله داریم، یکی اینکه هنگامی که تیم های وزارتخانه ها وارد لیگ حرفه ای می شوند دیگر پولی به آنها داده نمی شود و ما هم مثل نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران پولی از وزارت نفت به علت پرسشها قانونی در پرداخت پول ها دریافت نکرده ایم.

او ادامه داد: شرایط تیم طوری شد که به آژانس های هواپیمایی، رستوران ها و … بدهکار شدیم ولی فرزند های ما صدایشان در نیامد و من هم گفتم به احترام مردم عزیز آبادان فقط فوتبال بازی کنند، ولی در دو دیدار آخر یک سری شیطنت به وجود آمد و حرف هایی زده شد که مجبور شدم استعفاء بدهم؛ جهت مثال ابراهیم زاده تمام قراردادش را به گسترش فولاد بخشیده ولی تا به امروز هزار تومان از صنعت نفت نگرفته است ولی مورد اتهام قرار می گیرد.

سرمربی صنعت نفت آبادان عنوان کرد: دیشب جلسه ای در هیأت مدیره کلوب داشتیم و قرار شد تا نیم فصل پرسشها برطرف شود؛ از سوی دیگر هنگامی که دیدم 99 درصد مردم آبادان باعشق این تیم را دوست دارند در این تیم ماندم؛ به والله نمی خواستم برگردم ولی به احترام هواداران برگشتیم و با قدرت کارمان را ادامه می دهیم.

* سپیدرود 1 ذوب آهن 2

– نکات بازی

اولین پیروزی خارج از منزل ذوب آهن در لیگ هفدهم.

ذوب آهن جهت نخستین بار در این فصل گل خورد ولی برنده شد.

* نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران 0 سایپا 1

– نکات بازی

پنج مصاف اخیر دو تیم به طور میانگین تنها یک گل داشته است.

حمید درخشان بدون پیروزی برابر علی دایی.

* گزارشی از عملکرد لژیونرهای فوتبال کشور عزیزمان ایران طی یک هفته اخیر پخش شد.

* خلاصه ای از بازی حساس تیم های فوتسال تاسیسات دریایی پایتخت کشور عزیزمان ایران و گیتی پسند اصفهان و حواشی آن که گفت وگوهایی با سید محمد ناظم الشریعه، وحید شمسایی و حسین شمس انجام گرفته بود، پخش شد.

* نتیجه نظرسنجی

حدود یک میلیون و 600 هزار نفر در نظرسنجی این هفته برنامه نود شرکت کردند که بیش از 34 درصد علاقه مند بودند تیم ملی کشور عزیزمان ایران از سید دوم جام جهانی با تیم پرو هم گروه شود.

برنامه نود این هفته ساعت 02:08 بامداد روز سه شنبه، سی اُم آبان ماه خاتمه یافت.

واژه های کلیدی: ایران | برنامه | پیروزی | استقلال | خوزستان | استقلال | سیاه جامگان | استقلال تهران | فولاد خوزستان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs