تاريكي روسیه آمریکا جادوگر دونالد ترامپ

تاريكي: روسیه آمریکا جادوگر دونالد ترامپ انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

فرض کنید الان رئیسی مدیر جمهور بود / زیباکلام

صادق زیباکلام در روزنامه اعتماد نوشت:رییس جمهور در جریان چینش کابینه در معرض نظر نیروهای مختلفی قرار دارد زیباکلام: فرض کنید الان رئیسی مدیر جمهور بود..

ادامه مطلب

سفر آمریکایی‌ها به کره شمالی ممنوع می‌شود

بر اساس اعلام چند آژانس گردشگری آمریکایی، دولت این کشور قصد دارد سفر آمریکایی‌ها به کره شمالی را ممنوع کند. سفر آمریکایی ها به کره شمالی ..

ادامه مطلب

قالیباف و رییسی ایده‌آلم نبودند/ اگر هر ۱۸ وزیر پیشنهادی از اصلاح‌طلبان کارآمد

رییس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از ناکارآمدی دولت روحانی، تاکید کرد که رئیسی و قالیباف نیز ایده‌آل نبودند و در عین حال مدعی شد د..

ادامه مطلب

اخبار کشته شدن بغدادی ضد و نقیض است / کرملین

سخنگوی کرملین اعلام کرد که اطلاعات به دست آمده در خصوص به هلاکت رسیدن ابوبکر البغدادی ضد و نقیض بوده و تایید شده است نیست. کرملین:اخبار کشته شدن..

ادامه مطلب

بیشترشان افغان بودند ، جزئیاتی از اتفاق واژگونی مینی‌بوس در ساوجبلاغ

رییس مرکز فوریت‌های پزشکی و اورژانس البرز گفت: جهت امدادرسانی به مصدومان اتفاق واژگونی مینی‌بوس، هفت آمبولانس و یک اتوبوس آمبولانس به محل اعزام شد. جز..

ادامه مطلب

دعوت داعش جهت حمله به مسابقه های تنیس ویمبلدون

داعش از حامیانش در انگلیس خواسته تا مسابقه های تنیس ویمبلدون را مورد حملات خود قرار دهند. دعوت داعش جهت حمله به مسابقه های تنیس ویمبلدون ..

ادامه مطلب

افراد آلزایمری در برابر سرطان ریه مصون هستند

طبق نتیجه های یک مطالعه جدید، افراد مبتلا به بیماری آلزایمر در معرض ریسک بالای مبتلا شدن به تومورهای مغزی قرار دارند ولی احتمال مبتلا شدن آنها به سرطان ر..

ادامه مطلب

افشاگری مدیر معزول مترو پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به واگذاری تبلیغات شرکت مترو

محمد سعیدی مدیر سابق مترو پایتخت کشور عزیزمان ایران در نامه ای خطاب به شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به خبر انتشار یافته واگذاری 4 ساله تبلیغات م..

ادامه مطلب