تاريكي روسیه آمریکا جادوگر دونالد ترامپ

تاريكي: روسیه آمریکا جادوگر دونالد ترامپ انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

درمان کم کردن حافظه با هورمون استخوان

محققان دانشگاه کلمبیا با استفاده از یک هورمون تولید‌شده به وسیله استخوان‌ها،‌ موفق به معکوس کردن روند کم کردن حافظه مرتبط با زیاد کردن سن، در مدل‌های حیوان..

ادامه مطلب

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

استقلال نیاز به وقت دارد ، حمایت صادق ورمزیار از منصوریان

صادق ورمزیار در پاسخ به این پرسش که آیا در این شرایط حساس برکناری منصوریان منطقی است یا خیر؟ گفت: کنار گذاشتن منصوریان چاره کار نیست و گره ای از استقلال..

ادامه مطلب

عالی ترین گلم را به این پیرمرد زدم / رونالدو

کریس رونالدو در پاسخ این پرسش که کدام گل، عالی ترین گل او بوده با بوفون شوخی کرده و مدعی شده است گلی که به او زده عالی ترین گل دوران بازیگری‌اش بوده..

ادامه مطلب

مغز کوچک آزمایشگاهی ساخته شد

محققان توانسته اند ارگانوئیدهایی به اندازه لوبیا بسازند تا با کنار هم قراردادن آنها نمونه یک مغز کوچک ساخته شود. مغز کوچک آزمایشگاهی ساخته شد ..

ادامه مطلب

خودرو ارزان می‌شود

قائم‌مقام وزیر در امور تجارت اعلام کرد که واردات ماشین در شش ماه آتی می‌تواند منجر به کم کردن قیمت‌ها شود، لیکن عرضه نسبت به دورۀ مشابه سال گذشته ۳۰ در..

ادامه مطلب

تصاویری از لحظه ورود اتوبوس دو طبقه به فروشگاهی در لندن

اخبار | دوطبقه | آنلاین | اتوبوس | اخبار گوناگون تصاویری از لحظه ورود اتوبوس دو طبقه به فروشگاهی در لندن عبارات مهم : اخبار ..

ادامه مطلب

هرجا سخن از انتخابات هست، نام او می‌درخشد!

ضمیمه طنز روزنامه «قانون» امروز هم به بعضی اظهارنظرهای سیاسی، فرهنگی و اجتماعی تصویر العمل نشان داد. هرجا سخن از انتخابات هست، نام او می درخشد!..

ادامه مطلب

حمایت توکیو از برجام / درصدد توسعه روابط اقتصادی با کشور عزیزمان ایران هستیم ، وزیر دارایی ژاپن

«تارو آسو» معاون نخست وزیر و وزیر اقتصاد و دارایی ژاپن در جریان دیدار «سید عباس عراقچی» معاون حقوقی و بین الملل وزارت امور خارجه کشورمان، اعلام کرد که دولت تو..

ادامه مطلب

بازداشت برادران مواد فروش پایتخت

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت ازکشف مقادیری مواد مخدر و دستگیری دو برادر که به‌صورت گسترده در حوزه توزیع مواد فعالیت داشتند، خبر داد.  ..

ادامه مطلب