تاريكي روسیه آمریکا جادوگر دونالد ترامپ

تاريكي: روسیه آمریکا جادوگر دونالد ترامپ انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

توفان توئیتری ترامپ در انتقاد از تحقیقات راجع به ارتباط کمپینش با روسیه

رئیس‌جمهور آمریکا مجددا ناامیدی خود را نسبت به تحقیقات مربوط به روابط ادعا شده است میان اعضای کمپینش با مقامات دولت روسیه ابراز کرد و در توئیتر گفت حقا..

ادامه مطلب

وحدت ملت و مسئولان عراق، رمز پیروزی این کشور است / آیت‌الله شاهرودی در دیدار نخست‌وزیر عراق

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با حیدرالعبادی گفت: رمز موفقیت ملت عراق، قدرت و وحدت این ملت در کنار یکپارچگی حکیمانه با مدیران و مسئولان عراق است..

ادامه مطلب

ترمیم زخم با پوست شترمرغ!

محققان ایرانی با همکاری محققان استرالیا موفق به ساخت داربست‌هایی از جنس نانوفیبر از پوست شترمرغ شدند که گزینه مناسبی جهت طراحی پوشاننده‌های زخم و مهن..

ادامه مطلب

عکس ، چوپانی در عصر ارتباطات!

استفاده یک چوپان از پنل خورشیدی جهت شارژ کردن موبایلش در ارتفاعات شهر وان ترکیه! چوپانی در عصر ارتباطات!/عکس عبارات مهم : ترکیه ..

ادامه مطلب

مقدسین از پشت مقدسات همه گونه تخریب می کنند / ایستادن در برابر اینها جهت امام

یادگار گرامی امام با تأکید بر اینکه یاران امام به امام ایمان داشتند، گفت: امروز هم واقعیت این است که جامعه ما با فراز و فرودهای مختلفی که دارد، با و..

ادامه مطلب

مردم باور نمی‌کنند که بازیگران به بقال سر کوچه بدهکارند / سید مهرداد ضیایی

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: کسی در وادی هنر امروزه به تعهدات مالی خود پایبند نیست، پاسخگو نبودن هم البته امری کسالت بارتر شده است و اینکه هنرمند امرو..

ادامه مطلب

کشور عزیزمان ایران رکورددار تعداد سالمندان می‌شود / تا سال ۲۰۵۰

رئیس اداره سلامت سالمندان وزارت بهداشت اعلام کرده که بر اساس پیش بینی‌های انجام شده، در سال ۲۰۵۰ درصد جمعیت سالمند در ایران، از میانگین دنیا و آسیا زیاد خو..

ادامه مطلب