تاريكي روسیه آمریکا جادوگر دونالد ترامپ

تاريكي: روسیه آمریکا جادوگر دونالد ترامپ انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

در سیاره سرخ ، فرصت&quot، 5 هزارمین روز مریخی کاوشگر &quot

مریخ‌نورد “فرصت” (Opportunity) ناسا در حالی که جهت تنها 90 روز مریخی کاوش طراحی شده است بود، 5 هزارمین روز زندگی خود را در سیاره سرخ پشت..

ادامه مطلب

شبکه افق باز هم سریال خارجی پخش می کند

سریال کره ای «کیمیاگر» روایتی از فساد و انهدام ارزش‌های اجتماعی و اخلاقی در بازار مسابقه پول و اقتصاد است که از سه شنبه یکم اسفندماه روی آنتن شبکه اف..

ادامه مطلب

آمادگی پلیس راه جهت برف و باران هفته آینده ، اسامی محورهای مسدود و دارای محدودیت تردد

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین اوضاع هوا و ترافیکی را اعلام کرد و اسامی محورهای مسدود و دارای محدودیت تردد را برشمرد.  اسامی..

ادامه مطلب

دلار فراورده های نفتی را هم گران کرد

میزان به نقل از عضو اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفت، گاز و پتروشیمی کشور عزیزمان ایران نوشت: مقداری از زیاد کردن قیمت های فراوارده های نفتی طبیعی است ..

ادامه مطلب

«جنگ ستارگان» در دست سازندگان «بازی تاج و تخت»

کارگردانان سریال «بازی تاج و تخت»، مجموعه جدیدی از فیلم‌های «جنگ ستارگان» را می‌سازند. «جنگ ستارگان» در دست سازندگان «بازی تاج و تخت» عبارات مهم :..

ادامه مطلب

بیوگرافی + بویان نایدنوف به استقلال پیوست

به گزارش ایسنا، بویان نایدنوف، هافبک تهاجمی مد نظر تیم استقلال که به تازگی وارد کشور عزیزمان ایران شده است بود، با عقد قراردادی به عضویت آبی های پایتخت د..

ادامه مطلب

جلوی کشور عزیزمان ایران را در سوریه می‌گیریم! / نتانیاهو

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با اعلام این که این رژیم به دنبال جنگ نیست، گفت که جهت دفاع از دولت خود هر کاری را انجام خواهد داد. نتانیاهو: جلوی ..

ادامه مطلب