تاريكي روسیه آمریکا جادوگر دونالد ترامپ

تاريكي: روسیه آمریکا جادوگر دونالد ترامپ انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

تخریب چند دستگاه ماشین به علت سقوط درخت ، آماده‌باش کلانتری‌‌ها با توجه‌به‌ طوفان شدید

رئیس پلیس پیش‌گیری پایتخت از آماده‌باش کلانتری‌های محلات و استقرار گشت‌های خاص به واسطه قطعی برق و جلوگیری از دزدی در محلات خبر داد. آماده..

ادامه مطلب

6 کودک گمشده در پایتخت کشور عزیزمان ایران پیدا شدند

محمد ۱۲ ساله که برادر بزرگتر است چند ماه قبل نیز به پایتخت کشور عزیزمان ایران فرار کرده و مشغول تکدی‌گری بوده که به وسیله شهروندان به اورژانس اجتماع..

ادامه مطلب

قاتل «اهورا» اواسط هفته جاری اعدام می‌شود

به گزارش ایسنا، 22 مهر ماه سال گذشته خبری مبنی بر کودک آزاری و ضرب و شتم شدید یک کودک در رشت منتشر شد. در پی این اتفاق این کودک سه ساله دچار فوت مغزی..

ادامه مطلب

فرد اسیدپاش با کلنگ به ماموران پلیس حمله کرد

ایلنا نوشت: سرهنگ سید محمدرضا موسوی، رییس کلانتری ۱۵۱ یافت آباد راجع به جزییات این خبر گفت: ساعت ۹ صبح روز گذشته ماموران کلانتری در جریان یک مورد اسی..

ادامه مطلب

یک روز بعد از خاکسپاری ، ابوالفضل&quot، خانه &quot

اینجا ننه صغری زیاد از همه غصه‌دار هست. مادربزرگ ابوالفضل ١١ ساله که هفته پیش علی جوان هم محله‌ای‌شان نوه‌اش را دزدید و به خانه‌شان برد و به قتل رساند. ..

ادامه مطلب

بازداشت برادران مواد فروش پایتخت

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت ازکشف مقادیری مواد مخدر و دستگیری دو برادر که به‌صورت گسترده در حوزه توزیع مواد فعالیت داشتند، خبر داد.  ..

ادامه مطلب

بیشترشان افغان بودند ، جزئیاتی از اتفاق واژگونی مینی‌بوس در ساوجبلاغ

رییس مرکز فوریت‌های پزشکی و اورژانس البرز گفت: جهت امدادرسانی به مصدومان اتفاق واژگونی مینی‌بوس، هفت آمبولانس و یک اتوبوس آمبولانس به محل اعزام شد. جز..

ادامه مطلب