تاريكي روسیه آمریکا جادوگر دونالد ترامپ

تاريكي: روسیه آمریکا جادوگر دونالد ترامپ انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

اجازه تجمع بدهید،برگزارکنندگانش بلدند شعارها و رفتارها را کنترل کنند / سعید حجاریان

روزنامه شرق یادداشت تازه سعید حجاریان با تیتر”هایدپارک وطنی” منتشر کرده که در آن به عنوان گفت وگوی شهروندان پرداخته و در باره برگزاری ت..

ادامه مطلب

مشهد، مرکز طراحی پیامک‎های توهین آمیز به نمایندگان علیه FATF (عکس)

امروز از گزارش پیامک‎های حاوی ترساندن و توهین به نمایندگان در حضور دکتر لاریجانی مشخص شد، مرکز طراحی و ساماندهی پیامک‎ها علیه نمایندگان و مجلس (با ن..

ادامه مطلب

برخوردهای گشت ارشاد را قبول نداریم/ دولت به محدودسازی شبکه‌های اجتماعی اعتقادی ندارد ، معصومه ابتکار

معاون امورزنان و خانواده رییس جمهور ضمن بیان اینکه دولت اعتقادی به ایجاد محدودیت در اینترنت ندارد گفت: مدیر جمهور پای همه وعده‌ها است و تمام تلاشش این ا..

ادامه مطلب

آیت‌الله هاشمی هیجان مثبت را تبدیل به روابط مثبت می‌کرد / محسن هاشمی

فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی با بیان این‌که «آقای هاشمی هیجان مثبت را تبدیل به روابط مثبت می‌کرد و به نتیجه می‌رساند» گفت: در حال حاضر کار دانشگاه آزاد خوب..

ادامه مطلب

دولت به‌جای از بین بردن یارانه مردم از هزینه‌های جاری کم کند / فلاحت پیشه

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: دولت آیا به جای از بین بردن یارانه مردم از هزینه‌های جاری خود کم نمی‌کند؟ فلاحت پیشه: دولت به جای از بین بردن یارانه..

ادامه مطلب

کم‌آبی بخاطر کمرنگ شدن تقواست/ شوخی کردن جهت کسب منصب حرام است ، یک امام جمعه/ امام جمعه کرج

امام‌جمعه کرج با تاکید بر اینکه مسئولان هر رده‌ای در بیان آمار و فعالیت دقت داشته باشند، گفت: آمارهای ارائه شده است با زندگی واقعی مردم فاصله دارد و ..

ادامه مطلب

مقدسین از پشت مقدسات همه گونه تخریب می کنند / ایستادن در برابر اینها جهت امام

یادگار گرامی امام با تأکید بر اینکه یاران امام به امام ایمان داشتند، گفت: امروز هم واقعیت این است که جامعه ما با فراز و فرودهای مختلفی که دارد، با و..

ادامه مطلب

هرجا سخن از انتخابات هست، نام او می‌درخشد!

ضمیمه طنز روزنامه «قانون» امروز هم به بعضی اظهارنظرهای سیاسی، فرهنگی و اجتماعی تصویر العمل نشان داد. هرجا سخن از انتخابات هست، نام او می درخشد!..

ادامه مطلب

فرض کنید الان رئیسی مدیر جمهور بود / زیباکلام

صادق زیباکلام در روزنامه اعتماد نوشت:رییس جمهور در جریان چینش کابینه در معرض نظر نیروهای مختلفی قرار دارد زیباکلام: فرض کنید الان رئیسی مدیر جمهور بود..

ادامه مطلب

قالیباف و رییسی ایده‌آلم نبودند/ اگر هر ۱۸ وزیر پیشنهادی از اصلاح‌طلبان کارآمد

رییس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از ناکارآمدی دولت روحانی، تاکید کرد که رئیسی و قالیباف نیز ایده‌آل نبودند و در عین حال مدعی شد د..

ادامه مطلب