تاريكي روسیه آمریکا جادوگر دونالد ترامپ

تاريكي: روسیه آمریکا جادوگر دونالد ترامپ انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

محرمی تنها نماینده کشور عزیزمان ایران در لیگ قهرمانان ۱۹-۲۰۱۸

در صورت برتری دیناموزاگرب برابر یانگ بویز و افزایش به مرحله گروهی، صادق محرمی تنها بازیکن ایرانی فصل ۱۹-۲۰۱۸ لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود.  ..

ادامه مطلب

برابر الریان ۱۲ بازیکن داریم/ پایه استقلال را نیرومند کرده‌ایم ، شفر

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: امیدوارم مثل بازی با العین شاهد یک واکنش‌ها و فرهنگ خوب از جانب طرفداران باشیم. شفر: برابر الریان ۱۲ بازیکن ..

ادامه مطلب

کلوب استقلال آماده هرگونه همکاری با تیم ملی است / افتخاری

مدیرعامل کلوب استقلال اعلام کرد این کلوب آماده هرگونه همکاری با تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران است. افتخاری: کلوب استقلال آماده هرگونه همک..

ادامه مطلب

بیوگرافی + بویان نایدنوف به استقلال پیوست

به گزارش ایسنا، بویان نایدنوف، هافبک تهاجمی مد نظر تیم استقلال که به تازگی وارد کشور عزیزمان ایران شده است بود، با عقد قراردادی به عضویت آبی های پایتخت د..

ادامه مطلب

جهت مردم کرمانشاه , گزارش برنامه نود(96.08.29)

در برنامه نود نهایی آبان‌ماه به پرسشها مردم زلزله زده استان کرمانشاه با صحبت‌های بختیار رحمانی اشاره شد و فردوسی‌پور اشاره‌ای به بازی‌های هفته دوازده..

ادامه مطلب

قرار بود مربی استقلال شوم اما… / تقوی

پیشکسوت استقلال اعتقاد است کلوب نباید نظراتش را به شفر تحمیل کند و هواداران با صبور بودن می توانند نتیجه های دلخواه خودشان را ببینند. تقوی:..

ادامه مطلب

استقلال نیاز به وقت دارد ، حمایت صادق ورمزیار از منصوریان

صادق ورمزیار در پاسخ به این پرسش که آیا در این شرایط حساس برکناری منصوریان منطقی است یا خیر؟ گفت: کنار گذاشتن منصوریان چاره کار نیست و گره ای از استقلال..

ادامه مطلب

عالی ترین گلم را به این پیرمرد زدم / رونالدو

کریس رونالدو در پاسخ این پرسش که کدام گل، عالی ترین گل او بوده با بوفون شوخی کرده و مدعی شده است گلی که به او زده عالی ترین گل دوران بازیگری‌اش بوده..

ادامه مطلب